KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 10357201
nr 1035 7201
Skulptur
Riddare, Zink, höjd: 45 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 maj 2016
kl 20:45:30
100 kr
200 kr